نوای دلها

تهیه ی فایلهای صوتی مداحی ترحیم طبق نظر و سفارش شما

شما می توانید با توجه به سلیقه و فرهنگ و نیاز خود وبا توجه به نوع مراسم، اشعار و مطالب خود و همچنین اعلامیه و دیگر موارد برای تهیه ی فایل صوتی مورد نظر به ما سفارش دهید.

فایل صوتی مجلس ترحیم چیست؟

فایل صوتی مجلس ترحیم مانند بقیه فایل های صوتی است که شامل تصانیف،نواها، اشعار مجالس ترحیم است که

برای افراد و اشخاصی که می خواهند مجلس ترحیم ویا مجلس ختم فایل صوتی مجلس ترحیم  برای عزیزان شان اجرا کنند و به هر دلیلی دسترسیبه مداح مجالس ترحیم ندارند مناسب است لازم به ذکر است که این فایل های صوتی هم مناسب افراد مذهبی می باشد و هم مناسب افراد غیر مذهبی که می خواهند سبک کلاسیک و مدرن یته را داخل مجلس ختم عزیز شان اجرا کند مورد استفاده قرار می گیرد

فایل صوتی مجلس ترحیم چه کاربردی دارد؟

فایل صوتی مجلس ترحیم بیشتر به برای اشخاصی مناسب است که به هر دلیلی نمی خواهند برای مراسمات مجلس ترحیم شان مداح بگیرند ومی تواند از این فایل های صوتی استفاده کنند. افراد خارج از کشور هم می توانند از این فایل ها استفاده کنند

فایل صوتی مداحی مجالس ترحیم برای شرایط کرونا به علت جو روانی منفی در اجتماع ، موجب شد که این جلسات در منازل ویا کنارمزار با حضور تعداد افراد مختصر و محدودی برگزار گردد.مداحی مجالس ترحیم در شرایط کرونا باید براساس دستورالعملهای بهداشتی برگزار گردد. وچون تعداد کمی شرکت می کنند.بهتر است از فایل های صوتی مربوطه استفاده گردد.

این فایل های صوتی در سه نوع متفاوت مداحی ترحیم پدر،مداحی ترحیم مادر،مداحی ترحیم جوان تهیه شده که با تهیه

آن می توان در مجالس ترحیم،هفته،چهلم و سالگرد استفاده کرد.فایل های صوتی مداحی مجلس ترحیم در شرایط کرونا

هرکدام به حجم چهار گیگ بایت می باشد.

 

فایل صوتی مجلس ترحیم جوان شامل چندین فایل صوتی مربوط به ترحیم جوان است وبیشتر برای مجاس ترحیم ،هفته،چهلم سالگردو.. به کار می رود  و بیشتر برای اشخاصی طراحی و ساخته شده است که شخص جوانی را از دست داده اند و به هر نحوی دسترسی به قاری و مداح ندارند.

فایل صوتی مجلس ترحیم پدر شامل چندین فایل صوتی مربوط به ترحیم پدر است و بیشتر برای مجلس ترحیم ،هفته،چهلم سالگردو.. به کار می رود و بیشتر برای اشخاصی طراحی و ساخته شده است که پدر خود را از دست داده اند و به هر نحوی دسترسی به قاری و مداح ندارند.

فایل صوتی مجلس ترحیم مادر شامل چندین فایل صوتی مربوط به ترحیم مادر است و بیشتر برای مجلس ترحیم ،هفته،چهلم سالگردو.. به کار می رود و بیشتر برای اشخاصی طراحی و ساخته شده است که مادر خود را از دست داده اند و به هر نحوی دسترسی به قاری و مداح ندارند.

شما می توانید با توجه به سلیقه و فرهنگ و نیاز خود وبا توجه به نوع مراسم، اشعار و مطالب خود و همچنین اعلامیه ودیگر موارد برای تهیه ی فایل صوتی مورد نظر به ما سفارش دهید.

با توجه به علایق و سلایق صاحبان عزا می توان فایل های صوتی متفاوتی را تهیه نمود.این فایل ها را می توانید با انتخاب تلاوت قرآن ،نوع اشعار،و سبک اشعار،دشتی ،سنتی، زبان حال و…. تهیه نمود.زمان این نوع فایل ها،حداکثر 30 دقیقه می باشد.که قیمت آن 50 هزار تومان است.نوع فایل ها شامل سوگ پدر،سوگ مادر و…… می باشد.

این فایل ها به صورت تخصصی بنام شخص متوفی ونوع مراسم ( ترحیم ، هفته چهلم) تهیه می گردد.این فایل صوتی ترحیم می تواند در منزل و یا در کنار مزار وحتی تلار استفاده شود.

درضمن شما عزیزان می توانید برای تهیه ی این فایل ها با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

09132054876 کاظمی

تلگرام : 09132054876

وات ساپ: 09132054876

0%

User Rating: 5 ( 1 votes)
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫13 نظرها

  1. I’m extremely pleased to discover this website. I wanted to thank you for ones time just for this fantastic read!! I absolutely enjoyed every part of it and i also have you bookmarked to see new stuff in your site.

  2. Thanks for the suggestions you have shared here. Something else I would like to express is that laptop or computer memory specifications generally increase along with other advances in the engineering. For instance, if new generations of processor chips are brought to the market, there is certainly usually a similar increase in the size preferences of all computer system memory and hard drive space. This is because software program operated simply by these processor chips will inevitably increase in power to take advantage of the new technology.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن